Kino Ignacy
Piotruś Królik 2: Na gigancie

Piotruś Królik 2: Na gigancie

Ukochany przez wszystkich urwis powraca w komedii „Piotruś Królik 2: Na gigancie”.

od 16 lipca

kup/rezerwuj bilet więcej

Ukochany przez wszystkich urwis powraca w komedii „Piotruś Królik 2: Na gigancie”. Bea Thomas i króliki stworzyli prowizoryczną rodzinę. I choć Piotruś Królik bardzo się starał, nie udało mu się pozbyć złej reputacji złośliwca.

Kiedy Piotruś Królik ucieka z ogrodu, odkrywa, że jego złośliwość pomaga mu przetrwać w obcym świecie, ale kiedy zobaczy, że jego rodzina ryzykuje wszystkim, by go odnaleźć, będzie musiał podjąć decyzję: jakim króliczkiem chce być.

W pierwszej części Piotruś i Thomas McGregor (Domhnall Gleeson) toczyli między sobą bezlitosną walkę o ogród, a tak naprawdę o strefę wpływów. I wtedy pojawiła się Bea (Rose Byrne), która dała Thomasowi szansę, by stał się lepszym człowiekiem.

Druga część zaczyna się momencie, w którym skończyła się pierwsza: Bea, Thomas i króliki stworzyli prowizoryczną rodzinę, a między Piotrusiem i Thomasem trwa coś na kształt zawieszenia broni.

Bea realizuje swoje marzenie i wydaje książkę ze pięknymi ilustracjami własnego autorstwa. Z tego powodu cała rodzina jedzie do miasta. Tam wychodzi na jaw, że wszyscy uznają Piotrusia za psotnika i małego złośliwca z czym Piotruś nie do końca się utożsamia.

W tym wielkim, pełnym niebezpieczeństw, mieście Piotruś zmierzy się z negatywną o sobie opinią i odkryje jakim króliczkiem chce być.

LISTA SEANSÓW

Aktualnie brak seansów dla tego tytułu.