Kino Ignacy
Szybcy i Wściekli 10

Szybcy i Wściekli 10

W ciągu wielu misji i wbrew przeciwnościom losu Dom Toretto i jego rodzina przechytrzyli i prześcignęli każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.

od 19 maja

kup/rezerwuj bilet więcej

Rozpoczyna się koniec drogi.

 

Dziesiąty film sagi "Szybcy i wściekli", rozpoczyna ostatni rozdział jednej z najbardziej popularnych globalnych franczyz, która trwa już trzecią dekadę i ma niesłabnącą popularność.

 

W ciągu wielu misji i wbrew przeciwnościom losu Dom Toretto (Vin Diesel) i jego rodzina przechytrzyli i prześcignęli każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek przyszło im się zmierzyć. To wróg ,który chce rozbić rodzinę i zabrać wszystko co Dom kocha. 

 

W filmie "Szybcy i wściekli 5" z 2011 roku Dom i jego ekipa pokonali nikczemnego brazylijskiego króla narkotykowego Hernana Reyesa i zniszczyli jego imperium. Nie wiedzieli jednak, że syn Reyesa, Dante (Jason Momoa z Aquamana), był świadkiem tego wszystkiego i przez ostatnie 12 lat obmyślał plan, dzięki któremu Dom zapłaci najwyższą cenę.

 

Plan Dantego rozproszy rodzinę Dominica od Los Angeles po katakumby Rzymu, od Brazylii po Londyn i od Portugalii po Antarktydę. Powstaną nowi sojusznicy, a starzy wrogowie powrócą na nowo. Wszystko się zmieni, gdy Dom odkryje, że jego 8-letni syn (Leo Abelo Perry) jest celem zemsty Dantego.

 

W wyreżyserowanej przez Louisa Leterriera (Starcie Tytanów, Niewiarygodny Hulk) najnowszej odsłonie Szybkich i wściekłych zobaczymy: Michelle Rodriguez, Tyrese Gibsona, Chrisa "Ludacris" Bridgesa, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, Sung Kang, Jasona Stathama, John Cena i Scotta Eastwooda, laureatkę Oscara® Helen Mirren i Charlize Theron.

 

W filmie pojawia się również nowa obsada, w tym zdobywczyni Oscara®: Brie Larson jako Tess, Alan Richtson (Reacher) jako Aimes, nowy szef agencji, który nie darzy ekipy Doma taką samą sympatią jak jego poprzednik, Daniela Melchior (Suicide Squad) jako uczestniczka brazylijskich wyścigów ulicznych powiązana z przeszłością Doma; oraz legendarna zdobywczyni Oscara® Rita Moreno jako babcia Doma i Mii.

LISTA SEANSÓW

Aktualnie brak seansów dla tego tytułu.