Kino Ignacy
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz wydarzeniom z przeszłości. Stawia wysokie wymagania tym, którzy zostali wybrani do niebezpiecznej misji.

od 10 czerwca

kup/rezerwuj bilet więcej

Po ponad 30 latach służby w amerykańskiej marynarce wojennej, Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzem lotnictwa, testującym najnowocześniejsze maszyny wojskowe. Nie jest zainteresowany pięciem się po szczeblach kariery, bo to oznaczałoby ‘uziemienie’, a Maverick to człowiek czynu. Jego żywioł to powietrze, dlatego też  staje na czele spec-grupy pilotów szkolących się do udziału w misji, jakiej dotąd nie było. W grupie swoich podopiecznych spotyka porucznika, Bradleya „Roostera” Bradshawa (Miles Teller), syna swojego zmarłego tragicznie przyjaciela, Nicka „Goose'a" Bradshawa. Wypełniając podniebną misję szkoleniową, Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz wydarzeniom z przeszłości, które nadal stanowią niezabliźnioną ranę.

W filmie z gwiazdorską obsadą zobaczymy m.in. Toma Cruise’a, Milesa Tellera, Jennifer Connelly, Jona Hamma, Eda Harrisa oraz Vala Kilmera.

LISTA SEANSÓW

Aktualnie brak seansów dla tego tytułu.