Szybcy i Wściekli 8 – premierowo w Ignacym

Już od 21.04 na ekranie Kina Ignacy – Szybcy i Wściekli 8.

Po gigantycznym sukcesie siódmej części kultowej serii (jeden z najszybciej przekraczających barierę miliarda dolarów filmów w historii, szósty najbardziej dochodowy film w historii kina), szybcy i wściekli powracają w kolejnej odsłonie najpopularniejszej i najbardziej odjechanej serii świata.

Mimo że szybcy i wściekli doświadczyli na szosach (i ich mniej lub bardziej pochodnych) więcej niż ktokolwiek kiedykolwiek, mimo że wyskakiwali samochodami z samolotów, a nawet najwyższych drapaczy chmur, naczelna idea, która zawsze prowadziła ich po ścieżkach życia zawsze pozostawała ta sama – RODZINA.

Teraz, kiedy Dom i Letty są małżeństwem, kiedy Brian i Mia wycofali się z gry, a reszta drużyny została oczyszczona z wszelkich zarzutów, rodzina zaczęła wieść tzw. normalne życie. Aż pojawiła się ona. Tajemnicza kobieta (laureatka Oscara® Charlize Theron), która uwodzi Doma, prowadząc go w niebezpieczny przestępczy świat. Wydaje się, że Dom nie potrafi się oprzeć i zdradza tych, którzy przez tyle lat byli dla niego najważniejsi. To będzie test dla nich wszystkich. Test, przed jakim jeszcze nie dane im było stanąć.

 

 

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.