Sausage Party

Naprawdę hardcorowa komedia animowana dla dorosłych widzów*.  Historia Franka, parówki, która odkrywa prawdę o sobie – o tym, kim jest i jaka jest jej rola. Towarzyszą jej inne produkty spożywcze, którym zawsze mówiono, że kiedy tylko trafią do sklepowego wózka na zakupy, znajdą się w raju, krainie szczęśliwości i wiecznej radości, gdzie rzeki płyną soczystym ketchupem, a mleczna droga naprawdę jest z mleka. Kiedy jednak Frank wraz z przyjaciółmi wydostają się ze sklepu, rzeczywistość przedstawia się zgoła inaczej. Wystarczy zajrzeć do hot doga…

„Sausage Party” to jedna z najmocniejszych filmowych propozycji roku, która z pewnością stanie się produkcją kultową. Za pomysł i scenariusz odpowiedzialny jest Seth Rogen, możemy więc spodziewać się kontrowersyjnego humoru i znakomitych tekstów, które w chwilę po premierze zrewolucjonizują media społecznościowe. Przed nami najbardziej „memogenny” film w historii. 

Głosu bohaterom filmu użyczają wielkie gwiazdy Hollywood: w tytułowej roli usłyszymy Setha Rogena, w pozostałych rolach: Jamesa Franco, Kristen Wiig, Salmę Hayek i Michaela Cerę. 

* UWAGA! Film przeznaczony dla widzów dorosłych; zawiera sceny i słownictwo nieprzeznaczone dla dzieci.

 

 

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.