Mroczna wieża od 01.09 w Ignacym

Już od 01 września na ekranie kina Ignacy pojawi się światowa ekranizacja bestseller’u: Mroczna Wieża. 

Istnieją inne światy niż nasz. Po raz pierwszy na wielkim ekranie zobaczymy ekranizację przebojowej serii książek „Mroczna wieża”, autorstwa jednego z najpopularniejszych, najbardziej uznanych pisarzy świata – Stephena Kinga. Ostatni rewolwerowiec, Roland Deschain (Idris Elba), utknął w niekończącej się walce z Walterem O’Dimem, znanym także jako Człowiek w Czerni (laureat Oscara® Matthew McConaughey). Zdeterminowany, za wszelką cenę próbuje ochronić przed zniszczeniem mroczną wieżę. Wieżę, która scala światy. W ostatecznej walce zderzą się ze sobą zło i dobro. Tylko Roland może ochronić mroczną wieżę przed Człowiekiem w Czerni.

W rolach głównych występują: Idris Elba, Matthew McConaughey, Tom Taylor, Claudia Kim, Fran Kranz, Abbey Lee oraz Jackie Earle Haley. Za reżyserię odpowiedzialny jest Nikolaj Arcel. Producentami obrazu są: Akiva Goldsman, Ron Howard i Erica Huggins. Za scenariusz odpowiadają: Akiva Goldsman i Jeff Pinkner oraz Anders Thomas Jensen i Nikolaj Arcel. Całość oparta jest na powieściach autorstwa Stephena Kinga. Producenci wykonawczy: G. Mac Brown, Jeff Pinkner.

Bilety dostępne na biletyignacy.pl

 

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.