Gru, Dru i Minionki w Ignacym

To powrót, na który czekają wszyscy! Już 21.07 na ekranie kina Ignacy – Gru, Dru i Minionki!!! 🙂

Twórcy „Jak ukraść księżyc” oraz największych animowanych przebojów 2013 i 2015 – „Minionki rozrabiają” oraz „Minionki” (druga najbardziej dochodowa animacja w historii kina!) serwują nam kolejne fantastyczne przygody Gru i Lucy, ich uroczych córek – Margo, Edith i Agnes – oraz, naturalnie, Minionków!

Za produkcję odpowiada słynna wytwórnia Illumination, odpowiedzialna za przygody Minionków czy „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Mikołaja Cieślaka i Roberta Górskiego, super-duet z Kabaretu Moralnego Niepokoju i słynnego serialu „Ucho prezesa”.

Robert Górski wciela się w postać czarnego charakteru Baltazara Bratta, dawnej dziecięcej gwiazdy filmowej. Bratt ma obsesję na punkcie roli, którą kreował w latach osiemdziesiątych i udowodni Gru, ze potrafi stać się jego największym wrogiem. Ale to nie koniec zawirowań w życiu Gru… po latach odnajduje się jego brat bliźniak – Dru (Mikołaj Cieślak). Głosu postaci Gru – jak zawsze – użyczył znakomity Marek Robaczewski.

Tego lata, w filmie „Gru, Dru i Minionki”, Gru i jego nowej żonie Lucy nie uda się schwytać słynnego złoczyńcy – byłej gwiazdy TV lat osiemdziesiątych – Baltazara Bratta, który wyrzucony z telewizji, poprzysiągł zemstę na Hollywood. To właśnie przez niego Gru i Lucy zostają upokorzeni i wyrzuceni z Ligi Antyzłoczyńców.

Naturalnie, Minionki żywią w tej sytuacji nadzieję, że Gru powróci na ścieżkę zła. Kiedy jednak Gru jednoznacznie mówi, że nie wróci do dawnego życia, Minionki odchodzą. Minionek Mel, przywódca strajku przeciw Gru, staje się samozwańczym szefem Minionków, no, w każdym razie mniej więcej. Tymczasem Jerry i Dave – Minionki, które przez nieuwagę nie wzięły udziału w strajku, pozostają przy rodzinie Gru.

Bilety dostępne na biletyignacy.pl

 

 

 

Udostępnij post

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
< powrót
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.